אודות המרפאה

המרכז לרפואת שיניים מתקדמת, ד"ר עמרי רודברג

רפואת שיניים לאיכות חיים גבוהה

מאפיין בולט של תקופתנו הינו השאיפה לאיכות חיים גבוהה, הנמדדת בין היתר ביכולתנו ליהנות מארוחה משובחת, לדבר ללא מגבלה ולהפגין חזות אסטטית ומטופחת. מצב השיניים בפה ממלא תפקיד ניכר בהגשמת שאיפתנו לאיכות חיים וכן בחיזוק הדימוי העצמי.

במרפאתו של ד"ר עמרי רודברג נעשה שימוש בפתרונות חדשניים מעולם רפואת השיניים באופן סדיר לשם מתן מענה לצרכים אלו. התאמה מרבית לכול מקרה מושגת על ידי יישום מגוון השיטות השונות, ביניהן: הרמת סינוס, עיבוי רכסים, העמסה מיידית, שתלים זוויתיים (מאפשרים שיקום ללא הרמת סינוס), שתלים מונחי מחשב ועוד.

שתלים בשיטה ייחודית

שימוש מושכל בשיטות השתלים השונות מאפשר לשקם אזורים של חוסר שן אחת או יותר,להימנע משימוש בתותבות , לפתור בעיה של תותבות לא יציבות ומציקות, ולעצב מחדש צורתן של תותבות על מנת שלא יפריעו לתחושת הטעם או להרגשת המזון בפה.

כמו כן ניתן לבצע טיפולים אלו עבור מתרפאים בגיל השלישי וכן עבור מתרפאים הסובלים ממחלות כלליות, להן נדרשת תשומת לב רפואית מיוחדת. האווירה במרפאה נעימה , היחס אישי ואמפטי ונמצא גם חיוך ומוסיקה בהתאמה אישית. חניה בשפע וגישה לנכים. מרפאות: כפר חיים, ליד מגדל המים 077-5600781

מרפאת כפר חיים

המרפאה ממוקמת בלב הכפר בקרבת מגדל המים, בסביבה טובלת ירק שלווה ורוגע. .
בצוות המרפאה נפגוש את ד"ר עמרי רודברג, ד"ר הדס איטקין, רופאת שיניים כללית לכל הגילאים, ד"ר רועי סקופסקי רופא שיניים לילדים וסופי יוסף שיננית מוסמכת


לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות